Upravit stránku

Společnost R.A.P. plast s.r.o. byla založena po začátku roku 1995 původně jako typický plastikářský producent, většinu jehož výroby tvořily vstřikované prvky, zejména přesné nízkogramážní produkty.

Již během prvních let své existence se však R.A.P. plast s.r.o. začala zaměřovat na produkci plastových prvků určených pro podporu prodeje a výrobu obalů a tomuto trendu se také postupně přizpůsobovala i technologická základna společnosti.

V roce 1999 společnost odprodala poslední vstřikolisy a veškerou svou designerskou i výrobní kapacitu plně podřídila produktovému portfoliu, které se principiálně příliš nelišilo od dnešního.

Technologické postupy, které bylo dříve potřeba řešit subdodávkami, byly postupem času implementovány do vlastní technologické kapacity, díky níž se objem kooperací snížil na minimum.
V současné době je společnost R.A.P. plast s.r.o. vysoce specializovaným producentem prvků pro podporu prodeje a mnoha typů obalů, který je schopen nabídnout svým klientům nejenom kvalitní produkci, ale také bohaté zkušenosti z oblasti designu a technologické proveditelnosti.

Ve druhé polovině roku 2006 přesunula společnost R.A.P. plast s.r.o. všechny své výrobní kapacity do nově pořízeného objektu na Frýdštejně. Tato investice umožnila nejen výrazně rozšířit výrobní kapacitu a racionalizovat technologické postupy, ale také vytvořila dostatečný prostor ke zbudování zcela nového technologického celku velkoplošného sítotisku, který byl uveden do provozu na začátku druhého pololetí roku 2007.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti